Opinia użytkownika: Witam, opony średnio nadające się do tylnonapędowego samochodu na zimę, na mokrym cały czas przy ruszaniu pali się kontrola trakcji, na śniegu czy błocie jeżeli jest jakaś górka nie ma szans na podjechanie bez porządnego rozbiegu. Raz się skusiłem i więcej nie zrobię tego błędu. Wracam do Continental Conti Winter.