Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobre opony SNIEGOWE. na sniegu zachowują się wysmienicie. na asfalcie już gorzej (zwłaszcza przy duzym momencie obrotowym) i dodatkowo bardzo szybko się scierają
Opinia użytkownika: Świetna robota!!!
Opinia użytkownika: opony wyższa półka średniej klasy pod względem hałasu komfortu zachowują się rewelacyjnie
Opinia użytkownika: BIJA NIE MOZNA WYWAZYC NIE POLECAM -4 RAZY WYWAZANE PRZY WIEKSZYCH DZIWNIE PŁYWAJA DO MOCNYCH AUT CHYBA SIE NIE NADAJE
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone