Opinia użytkownika: Trudno o pełną ocenę, bo zimy w tym roku praktycznie nie było. Nie miałem więc okazji sprawdzić opon w prawdziwie zimowych warunkach. Np. nie jeździłem w ogóle na śniegu. W warunkach "niezimowych" opony spisywały się bez uwag. Praktycznie nie odczułem różnicy w porównianiu z oponami letnimi (zaznaczam, że kupiłem "zimówki" o rozmiar mniejsze). Jestem zadowolony z zakupu. Uważam opony za godne polecenia.