Opinia użytkownika: Dobrze wygląda, nie było problemów z wyważaniem, po 15 tys km nie zauważyłem nadmiernego zużycia,
mogłaby być cichsza ( jest wyraźnie głośniejsza niż np Michelin)ale jest ok. Jazda po suchym bdb, po mokrym też dobrze choć tu już nieco ustępuje niektórym oponom z klasy premium, opona odporna na uszkodzenia z tytułu fatalnych nawierzchni za co duży +. Na drogach częściowo oblodzonych/ ośnieżonych(ubity śnieg)i nierównych jakich mamy w Polsce sporo, oczekiwałbym nieco więcej- dość łatwo wpadała w uślizgi ale dające się kontrolować. Moim zdaniem to opona na 4+ dość przewidywalna przez co bezpieczna w każdych warunkach.