Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak na ten przedział cenowy opony ok. Polecam. Nie robię zawrotnych przebiegów, ale z czystym sercem polecam.
Opinia użytkownika: Opony dziwnie wprawiają w wibracje całe auto, kilkukrotnie wyważone w innych zakładach. Auto po przeglądzie dokładnym zawieszenia, felgi w 100% proste, widać taki urok tych opon.
Opinia użytkownika: Opony generalnie są dobre.
Opinia użytkownika: Polecam innym użytkownikom.
Opinia użytkownika: Wszystko na 4 poza wyważaniem, było ciężko wyważyć po 300 km były bicia i po ponownym wyważeniu było oki.
Opinia użytkownika: Zaletą jest to, że mają krawędź chroniącą felgę przez porysowaniem. Dobre do felg aluminiowych.
Opinia użytkownika: Nie polecam - bardzo twarda i głośna.
Opinia użytkownika: Dość dobre jak za tę cenę, raczej do spokojnej jazdy.
Opinia użytkownika: Ok...
Opinia użytkownika: Dobra niedroga opona polecam mam je w kilku autach oponki na plus
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone