Opinia użytkownika: Są to niezłe opony w rozsądnej cenie. Nie za drogie i co za tym idzie nie można od nich oczekiwać jakichś nieziemskich parametrów. Moim zdaniem jako opony do jazdy zimą po naszych drogach są w zupełności wystarczające.Nie będę się tutaj rozpisywał ile metrów potrzebują żeby zatrzymać samochód, bo to zależy od tak wielu czynników, że nie będę ich tutaj przytaczał.Według mnie przy SPOKOJNEJ I ROZSĄDNEJ jeździe, dają poczucie bezpieczeństwa, i pozwalają dość pewnie prowadzić samochód. I to jest najważniejsze.