Opinia użytkownika: Dotychczasowa zima była nie zbyt sroga wiec opony do końca się nie sprawdziły. Pomimo tego bardzo dobrze wpływają na komfort jazdy, nie są głośne, są atrakcyjne pod względem ekonomii. Za tą cenę są oponami godnymi uwagi, ukształtowanie bieżnika dobrze wpływa na odprowadzanie wody jaki i dobrze wgryzają się w śnieg.
Firma Dayton stanęła na wysokości zadania produkując te opony :)