Opinia użytkownika: Opona w śniegu spisuje się całkiem dobrze, lecz na suchym asfalcie ma średnią przyczepność, da się to odczuć podczas hamowania gdy stosunkowo szybko włącza się system ABS. Poza tym opona godna polecenia głównie z uwagi na dobrą cenę i jakość zadowalającą mało wymagających kierowców.