Opinia użytkownika: Założyłem je tydzień temu, za dużo nie mogę o nich powiedzieć. Na mokrym i na suchym hamują dobrze, śnieg jeszcze nie spadł to ich jeszcze nie sprawdziłem, muszę wystawić jakąś ocenę bo nie chcą dodać opinii. Wystawiam 4, przypuszczam, że tak samo będzie zachowywać się na śniegu jak na mokrej nawierzchni. Warte swojej ceny.