Opinia użytkownika: Na oponach jeżdżę głównie po mieście, na suchej nawierzchni są ok o tyle na mokrej jest z nimi mały problem. A mianowicie, podczas przyśpieszania na mokrej nawierzchni lub też przy lekkim mrozie opony tracą szybko przyczepność. Jest to o tyle dziwne że na boki trzymają fajnie, tył napęd to wiadomo że dupa lubi uciekać ale to jest ok. Gorzej sprawa wygląda przy przyśpieszaniu i to nie gwałtownym czy narwanym. Bez większego problemu z wyłączona trakcją podczas jazdy mogę zarwać ich przyczepność nawet na wyższych biegach i z takimi boksującymi kołami przejechać spory kawałek. Na starych oponach zimowych które miały już 8 lat tego nie było a te świeże miękka guma a takie rzeczy. Ogólnie za taką cenę opony są dość przyzwoite ale denerwuje włączanie się kontroli trakcji przy każdym ruszaniu jak tylko spadnie trochę deszczu, strach pomyśleć co będzie jak spadnie snieg