Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zimowe do jazdy po mieście jak i okazjonalnie w trasie. Nie ma problemów z ruszaniem na ośnieżonej nawierzchni, samochód sprawia wrażenie stabilnego na zakrętach. Do tergo niezły wygląd i rewelacyjna cena. Tegoroczna zima była sroga mimo to opony sprawdziły się bez zarzutu. Polecam gorąco.