Opinia użytkownika: Słychać pracę opon, ale na wyższych prędkościach - 90 km i w górę, ale tragedii nie ma. Opony dobrze się wyważały. Pierwszy raz je kupiłem i jestem zadowolony. Wcześniej miałem Michelin długie przebiegi wytrzymywały. Te zobaczymy, po kilku sezonach będzie można o nich więcej powiedzieć.