Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobra cena do jakości.
Opinia użytkownika: Ogólnie jak za tą cenę są ok. Tylko po założeniu hałas i wrażenie jakby jakieś nierówne były. Takie denerwujące. Z czasem jak się ścierają dudnienie ustępuje. Mam te opony na dwóch autach i wydaje mi się że te Włoskie są lepiej wykonane od tych w Chinach. Czyli zwracać uwagę skąd pochodzą. Można powiedzieć że są na poziomie Dębicy Frigo 2 - tylko cena lepsza. Ale polecam nie żałuję zakupu. Acha jeszcze na trzecim aucie mam Dayton Touring letnie i tamte są super!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: W tej cenie bardzo dobra opona. Mam ją już na drugim samochodzie w różnych rozmiarach. Na warunki panujące w Polsce jest to dobra opona.
Opinia użytkownika: Opony sprawdziły mi się, przejechałam cały okres zimowy. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony ok. Cena ok.
Opinia użytkownika: Używam tych opon kilka lat, tak letnie, jak i zimowe, i spełniają wymagania cenowe. W czasie jazdy spisują się bez zarzutu.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie konkurencyjne do innych, droższych marek.
Opinia użytkownika: Idealny stosunek ceny do jakości.
Opinia użytkownika: opony godne polecenia
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone