Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam. Opony świetnie sprawują się zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni, są ciche i co najważniejsze wytrzymałe. Po kilku tysiącach kilometrów nic się z nimi nie dzieje, a ponadto posiadają atrakcyjną rzeźbę bieżnika i ciekawie wyglądają od boku. Dobra opona za dobre pieniądze :)