Opinia użytkownika: Opony jak najbardziej okej. Dobrze zachowują sie na mokrym, troszke je "przetyrałem" i nie mam się do czego przyczepić. Mialem okazję sprawdzić w kopnym śniegu i problemu także nie miały.
Plusy:
- dobrze trzymają na mokrym
- na śniegu tez okej
- dobra cena
- małe zużycie (po 10.000 brak oznak ścierania)
Minusy
- troszkę je słychać (ale radio sie włączy głośniej i okej \)
Podsumowując jak na tę cenę wad brak... Nie trzymają jak opony za 300zł, ale mimo iż próbowałem to ciężko wpaść w poślizg. Polecam bardzo. Opony na lata