Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Trochę je słychać.
Opinia użytkownika: Stosunek jakości do ceny oceniam pozytywnie.
Opinia użytkownika: Miłe zaskoczenie podczas jazdy w zakrętach.
Opinia użytkownika: Jestem na prawdę miło zaskoczony tymi oponami. Przyczepność super, cisza w aucie same plusy jak dla mnie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.
Opinia użytkownika: Ogólnie opona wypada dobrze. Jestem zadowolony
Opinia użytkownika: Długo szukałem. Znalazłem i nie żałuję. Opony godne polecenia. Na pewno nie jest to najwyższa półka. Ale spełniają swoje zadanie
Opinia użytkownika: Za tą cenę da się jechać bez trzęsawki o siebie no i furę(przechodzoną, ale furę). Jeżeli szaleńcy,"mają tarło" to nie pomogą żadne inne opony. Pozdrowienia dla mobilków.
Opinia użytkownika: Opona ok
Opinia użytkownika: Opona dobra na zimę. Jak się zrobi ciepło zaczyna pływać. Samochód dobrze się prowadzi.
Opinia użytkownika: Za ta cenę bardzo dobre opony, fajny komfort, dobre parametry
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone