Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: założylem je 20 pazdziernika i jak na razie po trzech miesiacach użytkowania jestem zadowolony polecam innym pozdrawiam .
Opinia użytkownika: Pierwszy raz zdecydowałem się na zakup opon producenta innego niż goodyear lub michelin i jestem pozytywnie zaskoczony gdyż opona była sporo tańsza niż konkurencyjne modele wymienionych marek. Stosunek ceny do jakości oceniam na 10/10. Polecam te opony.
Opinia użytkownika: Opony spisują się bardzo dobrze, przy tym dobrze wyglądają i cena dobra, ogólnie warte polecenia
Opinia użytkownika: polecam, tanie i dobre o dziwo! Jeździłem na droższych żadnych różnic.
Opinia użytkownika: niedrogie, dobrze się sprawują na mokrej powierzchni, ciche, polecam
Opinia użytkownika: Dużo po śniegu na nich nie jeździłem, bo taki mamy klimat, że śniegu nie było, ale wypróbowałem je przy różnych nawierzchniach, a opony spisywały się bez zarzutu. Wiadomo co nowe to nowe. Serdecznie polecam.
Opinia użytkownika: Za tę cenę dobre opony.
Opinia użytkownika: Warto kupić.
Opinia użytkownika: Na suchej powierzchni opony są wyśmienite, ale jak popada to trzeba mieć na uwadze możliwość poślizgu.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone