Opinia użytkownika: Decyzja co do zakupu opon padła ze wzgledu na niski budżet.
Nowy model,opinii nie było żadnych ale kierując sie ogólnymi opiniami względem Dayton, zaryzykowałem.
Dostawa z oponeo ekspresowa. Opony 100% zgodne z opisem.
Śniegu zbyt długo nie było ale przez ten krótki okres czasu co leżał opony spisywały się świetnie,Auto pięknie wykopywało się z grubszych warstw śniegu.
Do pracy mam 40 km w jedna strone(80 dziennie).
Robie ponad 1500km miesięcznie, na Daytonach zrobiłem do dzisiaj lekko ponad 6000km, pomiar suwmiarką wykazał zużycie na poziomie 0.5 do 0.7 mm z przodu i niecałe 0.3 mm z tyłu.
Moim zdaniem rewelacja.
Na suchym asfalcie trochę głośne ale nie tak, żeby to przeszkadzało, a i mój stary Civic niezbyt wytłumiony.
Podsumowując, SZCZERZE POLECAM.
Na dniach pora kupić letnie.
Gwarantuję, że mój wybór pada na firmę Dayton.