Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem jak najbardziej zadowolony z tych opon. Polecam kierowca którzy szukają dobrej i cenowo "ekonomicznej" opony
Opinia użytkownika: dobre opony za przystepną cene
Opinia użytkownika: Nie są to pierwsze opony tej marki, które użytkuję. Napawdę nie mam do czego się przyczepić. Polecam
Opinia użytkownika: Opony użytkowałem na tylnej osi. Po przejechaniu całego sezonu zimowego, opony w bardzo dobrej kondycji prognozuje, że starczą jeszcze na nie jeden sezon.
Opinia użytkownika: W tym segmencie opon, jedne z lepszych. Tzn jesli chcesz kupic dobre opony w dobrej cenie to to jest to;)
Opinia użytkownika: spoko
Opinia użytkownika: Jeżdżę głównie w mieście, zima w tym roku była łagodna więc moje wrażenia z jazdy mogą być mylące ale ja jestem w pełni zadowolony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona za niedużą cenę.
Opinia użytkownika: dobra cena i jakość
Opinia użytkownika: Opony do seicento spisują się całkiem nieźle. Praktycznie nie ma żadnej różnicy pomiędzy Dębicą a cena jest atrakcyjna.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone