Opinia użytkownika: Oponki zakupiłem przed zimą z pewną dozą nieśmiałości ale skusiła mnie rozsądna cena, ciekawy wygląd i firma. po przejechaniu ok. 4 tys. km oceniam je bardzo pozytywnie. Dobrze trzymają się drogi, tylko nie wiem jak ze zużyciem bieżnika ale mam nadzieję że trochą posłużą. Ogólnie polecam