Opinia użytkownika: opona ladna z wygladu ,dobre wlasciwosci jezdne troszke za glosne,ale trwale ,podczas montazu opon niemila niespodzianka trzeba bylo zalozyc wiecej ciezarkow do wywazenia jak na chinskie opony linglang (na te same felgi byly zakladane)ogolnie oceniam 4 cala opone