gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 04.07 8.00 - 16.00
Niedziela 05.07 nieczynna
Poniedziałek 06.07 8.00 - 20.00
Wtorek 07.07 8.00 - 20.00
Środa 08.07 8.00 - 20.00
Czwartek 09.07 8.00 - 20.00
Piątek 10.07 8.00 - 20.00

Michelin LATITUDE TOUR

opony Michelin LATITUDE TOUR

Michelin LATITUDE TOUR

Ocena: 4,7 / 6,0 1111700 Ilość opinii 14
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Michelin

Zamów opony
Michelin LATITUDE TOUR

Sprawdź ofertę opon Michelin LATITUDE TOUR w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Michelin LATITUDE TOUR

Michelin Latitude Tour to opona letnia klasy premium. Została zaprojektowana specjalnie do samochodów z napędem na cztery koła. Zaawansowana konstrukcja bieżnika oraz nowoczesna mieszanka zastosowana do produkcji gwarantują wysoki komfort podróżowania oraz długie przebiegi. Opona sprawdza się zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Model Latitude Tour przeznaczony jest dla użytkownikach aut segmentu SUV, dużych osobówek z napędem 4x4 oraz VANów. Rzeźba opony została powstała w oparciu technologię Max Touch. Polega ona na zastosowaniu szerszego i bardziej płaskiego profilu, który gwarantuje większą przyczepność niezależnie od warunków atmosferycznych. Gęste ułożenie klocków oraz konstrukcja żebrowa pozwalają na optymalne rozłożenie nacisków. Kolejna innowacją w modelu Latitude Tour to rozwiązanie o nazwie Green X. Jest to standard marki Michelin, który określa normy ekologiczne związane z okresem eksploatacji, poziomem spalania paliwa oraz substancjami użytymi do produkcji bieżnika. W przypadku tej opony zastosowano tworzywo krzemionkowe z dodatkiem aktywnych polimerów, które zwiększają elastyczność na śliskiej nawierzchni. Cztery kanały obwodowe oraz gęsta sieć poprzecznych rowków usprawniają drenaż wodny oraz chronią przed poślizgiem hydrodynamicznym. Liczne krawędzie bieżnika zapewniają odpowiednią przyczepność oraz krótką drogę hamowania.

Michelin to europejski koncern, który jest jednym z liderów światowej branży opon. Firma istnieje od 1889 roku. Opony tej marki to połączenie wieloletniej tradycji oraz najnowocześniejszych materiałów i technologii. Firma wytwarza specjalistyczne bieżniki wyścigowe, przemysłowe a także wiele modeli dla aut osobowych, terenowych oraz dostawczych. Marka współpracuje z największymi producentami samochodów. Jest wielokrotnym zdobywcą tytułów na wielu wyścigach. W sezonie 2005 i 2006 wraz z teamem Renault była triumfatorem w F1.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.