gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Czwartek 13.08 8.00 - 20.00
Piątek 14.08 8.00 - 20.00
Sobota 15.08 nieczynna
Niedziela 16.08 nieczynna
Poniedziałek 17.08 8.00 - 20.00
Wtorek 18.08 8.00 - 20.00
Środa 19.08 8.00 - 20.00

Michelin AGILIS 51 SNOW-ICE

opony Michelin AGILIS 51 SNOW-ICE

Michelin AGILIS 51 SNOW-ICE

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 24
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Michelin

Zamów opony
Michelin AGILIS 51 SNOW-ICE

Sprawdź ofertę opon Michelin AGILIS 51 SNOW-ICE w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Michelin AGILIS 51 SNOW-ICE

Michelin Agilis 51 Snow Ice to opona zimowa klasy premium (wysokiej). Ten model opony koncernu Michelin został zaprojektowany do samochodów osobowo - dostawczych typu: Renault Kangoo, Opel Combo, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Mercedes Vito lub Volkswageny Caddy i T14. Opona Michelin Agilis 51 Snow Ice ma zapewniać pełną przyczepność w każdych warunkach, bezpieczeństwo, komfort użytkowania i wytrzymałość.

Opona Michelin Agilis 51 Snow Ice posiada kierunkowy bieżnik, którego konstrukcja ma utrzymywać wysokie właściwości jezdne, niezależnie od warunków panujących na drodze. Został on zbudowany ze specjalnie wzmocnionej mieszanki o dużej zawartości krzemionki, która zachowuje optymalną sztywność nawet w bardzo niskich temperaturach i zmniejsza opory toczenia. Dzięki temu, użytkownik Michelin Agilis 51 Snow Ice ma otrzymać produkt o wydłużonej żywotności, który dodatkowo przyczynia się do oszczędności paliwa. Bieżnik opony Michelin Agilis 51 Snow Ice wyposażono w samoblokujące się lamele Z. Ich zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniej sztywności opony, a dzięki temu, gwarantowanie optymalnej powierzchni styku pomiędzy nią a nawierzchnią, niezależnie od tego czy jest ona sucha, mokra, zaśnieżona czy oblodzona. Skutkować to ma wzmocnieniem reakcji układu kierowniczego i właściwości jezdnych w zakresie przyczepności. Z kolei trzy szerokie kanały obwodowe mają sprawnie odprowadzać wodę i błoto pośniegowe spod powierzchni opony, zapobiegając tym samym zjawiskom aquaplaningu i slush-planingu, oraz zwiększając bezpieczeństwo jazdy na mokrym asfalcie. Aby móc sprostać obciążeniom związanym z funkcjonowaniem samochodu dostawczego, opony Michelin Agilis 51 Snow Ice zostały wyposażone w ułożone pod katem 0 stopni opasanie. Ma to nie dopuszczać do odkształceń opony, a przez to czynić ją odporną na uszkodzenia mechaniczne, a także poprawiać stabilność przy dużych prędkościach. W celu zagwarantowania komfortu akustycznego, klocki bieżnika zostały ułożone naprzemiennie, co ma redukować hałas zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz pojazdu.

Michelin Agilis 51 Snow Ice to opona zimowa najwyższej klasy z przeznaczeniem do aut pół dostawczych. W porównaniu do opon z poprzedniej gamy, Michelin Agilis 51 Snow Ice jest o 35% bardziej odporna na przebicie i o 60% na ścieranie boków, które zostały pogrubione o 4mm i wyposażone w podwójną warstwę ochronną.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.