gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 17.08 8.00 - 16.00
Niedziela 18.08 nieczynna
Poniedziałek 19.08 7.00 - 22.00
Wtorek 20.08 7.00 - 22.00
Środa 21.08 7.00 - 22.00
Czwartek 22.08 nieczynna
Piątek 23.08 8.00 - 18.00

Michelin Agilis X-Ice North

opony Michelin Agilis X-Ice North

Michelin Agilis X-Ice North

Ocena: 5,4 / 6,0 1111140 Ilość opinii 3
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Michelin

Zamów opony
Michelin Agilis X-Ice North

Sprawdź ofertę opon Michelin Agilis X-Ice North w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Michelin Agilis X-Ice North

Przedstawiamy doskonałe opony zimowe przeznaczone dla samochodów dostawczych oraz lekkich ciężarówek. Model Michelin Agilis X-Ice North charakteryzuje się doskonałymi parametrami jezdnymi w każdych warunkach, jakie zimą występują w Polsce, jednocześnie podnosząc ekonomikę jazdy oraz wytrzymałość na obciążenia.

Opony Michelin Agilis X-Ice North sprawdzają się na ośnieżonej oraz oblodzonej nawierzchni. W takich warunkach pomagają utrzymać sprawność pojazdu, wysoki poziom przyczepności oraz pełną kontrolę nad samochodem ze strony kierowcy. Wszystko to ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy, jednocześnie podnosząc komfort. Komfort jest także potęgowany przez neutralizację drgań spowodowanych przez nierówności na drodze, a także wyciszenie hałasów.

Na mokrej nawierzchni opony Michelin Agilis X-Ice North szybko i skutecznie odprowadzają wodę spod kół. Wspomaga to utrzymanie sterowności. Symetryczny bieżnik o twardych i masywnych klockach oraz głębokich rowkach pomaga utrzymać stabilność i pewność prowadzenia.

Na suchej nawierzchni natomiast opony Michelin Agilis X-Ice North umożliwiają optymalizację osiągów samochodu, przy jednoczesnym utrzymaniu bezpieczeństwa, które dla konstruktorów marki Michelin jest sprawą priorytetową.

Ponadto opony Michelin Agilis X-Ice North charakteryzują się wytrzymałością na obciążenia oraz rozmaite uszkodzenia mechaniczne, co przedłuża okres ich eksploatacji oraz pomaga w utrzymaniu wysokich właściwości jezdnych przez długi czas.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.