gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 26.10 8.00 - 20.00
Wtorek 27.10 8.00 - 20.00
Środa 28.10 8.00 - 20.00
Czwartek 29.10 8.00 - 20.00
Piątek 30.10 8.00 - 20.00
Sobota 31.10 8.00 - 16.00
Niedziela 01.11 10.00 - 18.00

Goodyear WRANGLER UG

opony Goodyear WRANGLER UG

Goodyear WRANGLER UG

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 20
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear WRANGLER UG

Sprawdź ofertę opon Goodyear WRANGLER UG w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear WRANGLER UG

Goodyear Wrangler UltraGrip to opony zimowe klasy premium (wysokiej). Produkt koncernu Goodyear został zaprojektowany tak, aby sprostać wyzwaniom, jakie przed oponą w samochodzie z napędem na cztery koła, stawiają najtrudniejsze warunki zimowe. Konstrukcja bieżnika zapewnia przyczepność nawet na oblodzonych, mokrych czy zaśnieżonych nawierzchniach, także podczas jazdy terenowej.

Nowoczesny bieżnik opony Goodyear Wrangler UltraGrip został wykonany ze specjalnej mieszanki krzemionkowej, która zachowuje elastyczność nawet w niskich temperaturach i dobrze przylega do każdej nawierzchni. Zapewnia to komfort i bezpieczeństwo jazdy w okresie zimowym, a także wydłuża żywotność ogumienia. Żebrowo-klockowy wzór bieżnika został zaprojektowany tak, aby, dzięki maksymalizacji właściwości krawędzi, opona radziła sobie zarówno z lodem, jak i z błotem śniegowym. Natomiast przesunięta obręcz barkowa ułatwia jazdę po zaśnieżonej nawierzchni. Ponadto szerokie rowki obwodowe opon Goodyear Wrangler UltraGrip zapobiegają powstaniu zjawiska aquaplaningu, sprawnie usuwając wodę czy mokry śnieg spod opony. Zastosowane w niej rowki radialne zwiększają przyczepność w każdych warunkach pogodowych panujących zimą. To, między innymi dzięki nim, opony Goodyear Wrangler UltraGrip zawdzięczają tak dobre funkcjonowanie na oblodzonych, zaśnieżonych lub mokrych podłożach. Natomiast kontrolę i precyzję jazdy zwiększa 30 małych rowków podłużnych. Dodatkowo opona ta usprawnia hamowanie na suchych i mokrych nawierzchniach. Komfort jazdy z opon Goodyear Wrangler UltraGrip zwiększa niski, jak na ogumienie przeznaczone do samochodów z napędem na cztery koła, poziom hałasu na zewnątrz i wewnątrz pojazdu.

Opony Goodyear Wrangler UltraGrip to zimowa propozycja przeznaczona do samochodów z napędem na cztery koła, zapewniająca dużą wydajność na śniegu i lodzie, a także w warunkach off-road. W niektórych rozmiarach zastosowano także dodatkowe wzmocnienie (XL). Aby wykorzystanie unikalnych możliwości tej opony i jej właściwości trakcyjnych było w pełni możliwe, Goodyear zaleca montowanie opon Goodyear Wrangler UltraGrip wyłącznie w komplecie.
rozmiar indeksy cena
Goodyear WRANGLER UG 225/70R16 103 T 225/70R16 103 T 935 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.