gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 01.03 8.00 - 20.00
Wtorek 02.03 8.00 - 20.00
Środa 03.03 8.00 - 20.00
Czwartek 04.03 8.00 - 20.00
Piątek 05.03 8.00 - 20.00
Sobota 06.03 8.00 - 16.00
Niedziela 07.03 nieczynna

Goodyear WRANGLER RADIAL

opony Goodyear WRANGLER RADIAL

Goodyear WRANGLER RADIAL

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 12
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear WRANGLER RADIAL

Sprawdź ofertę opon Goodyear WRANGLER RADIAL w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear WRANGLER RADIAL

Goodyear WRANGLER RADIAL to letnia opona klasy Premium. Została stworzona specjalnie dla dużych samochodów terenowych z napędem na obie osie. Przeznaczona jest w szczególności do jazdy w terenie, ale równie dobrze sprawuje się na drogach utwardzonych. Odpowiednia mieszanka, oraz mocna budowa bieżnika zapewniają wysoka odporność na uszkodzenia.

System dużych, klocków opon Goodyear Wrangler RADIAL stworzono, aby zagwarantował stabilność prowadzenia i wzmacniał reakcję układu kierowniczego, a innowacyjny układ klocków bieżnika sprawia, ze ta agresywnie wyglądająca opona jest cicha. Przy pomocy najnowocześniejszych programów komputerowych opracowano system ząbkowanych nacięć, którego rolą jest utrzymywanie odpowiedniej trakcji na każdym rodzaju podłoża, w tym także na lodzie. Komfort prowadzenia mają także potęgować, umieszczone we wnętrzu opony Goodyear Wrangler RADIAL, dwa stalowe pasy. Wzmocniono je dodatkowo poliestrem, aby jeszcze lepiej oponę usztywniały i zapobiegały jej deformacjom, nawet podczas dynamicznej jazdy terenowej. Wielopłaszczyznowy bieżnik opony Goodyear Wrangler RADIAL został wykonany z twardszej niż przeciętna, mieszanki krzemionkowej, która ma za zadanie zapewniać doskonałą przyczepność na każdej nawierzchni i równomierne zużywanie się opony. Goodyear WRANGLER RADIAL została wyposażona w samooczyszczające się rowki (Dual Traction Lug Channels), które odprowadzają spod powierzchni opony wodę, błoto i śnieg. Ta technologia skutecznie zapobiega zjawiskom aquaplaningu i splash-planingu, a połączeniu z licznymi, głębokimi nacięciami w rejonie barku, zapewnia optymalne właściwości jezdne w każdych warunkach.

Koncern Goodyear jeden z największych na świecie posiadający 20% runku. Rozpoczął działalność 1898 roku od produkcji opon do rowerów i karet, podkładek pod podkowy i żetonów do pokera. Obecnie produkuje. Goodyear jest autorem wielu innowacji takich jak system Run On Flat.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.