gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 24.11 8.00 - 20.00
Środa 25.11 8.00 - 20.00
Czwartek 26.11 8.00 - 20.00
Piątek 27.11 8.00 - 20.00
Sobota 28.11 8.00 - 16.00
Niedziela 29.11 10.00 - 18.00
Poniedziałek 30.11 8.00 - 20.00

Goodyear WRANGLER ATR

opony Goodyear WRANGLER ATR

Goodyear WRANGLER ATR

Ocena: 4,8 / 6,0 1111800 Ilość opinii 33
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear WRANGLER ATR

Sprawdź ofertę opon Goodyear WRANGLER ATR w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear WRANGLER ATR

Goodyear Wrangler AT/R to opona letnia zaliczana do klasy premium. Opona charakteryzuje się nowoczesną budowa bieżnika typu All-Terrain. Niezależnie od rodzaju nawierzchni gwarantuje wysokie parametry jedne. Jest wytrzymała oraz trwała.

Mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji Goodyear Wrangler AT/R charakteryzuje się wysoka odpornością na niskie i wysokie temperatury. Dla zminimalizowania poziomu hałasu zastosowano optymalne ułożenie oraz wielkość wszystkich elementów bieżnika. Płynne toczenie gwarantuje mniej drgań i szumów, co przyczynia się do zwiększenia komfortu jazdy. Goodyear Wrangler AT/R została wyposażona w kierunkowy wzór bieżnika, który łączy w sobie wysokie osiągi na mokrej i zabłoconej nawierzchni, wysoką przyczepność na drodze i w terenie oraz dobrą kierowalność. Klocki i bloki bieżnika posiadają ostre krawędzie oraz dodatkowe, proste nacięcia. Taka struktura poprawia przyczepność opony podczas jazdy na mokrej drodze, w terenie a nawet w warunkach zimowych. Opona oferuje również bardzo dobre osiągi na mokrej drodze. Centralny, szeroki rowek zapewnia efektywne odprowadzanie wody i błota na boki oraz zminimalizowanie zjawiska poślizgu hydrodynamicznego. Konstruktorzy zastosowali również innowacyjny wzór gęsto ułożonych, wzajemnie blokujących się klocków, które zapewniają odpowiedni rozkład nacisków. Rzeźba gwarantuje równomierne zużycie bieżnika, co przyczynia się do zwiększenia przebiegów. Aby chronić krawędzie barków opony przed uszkodzeniem zastosowano specjalną konstrukcje ściany bocznej, która zabezpiecza tą strefę. Mocne barki zapewniają optymalne przełożenie mocy samochodu na drogę, co gwarantuje dynamiczną jazdę. Dla wysokich osiągów w warunkach off-road zastosowano duże, karby na krawędziach. Dzięki temu nawet na grząskim podłożu opona Goodyear Wrangler AT/R zapewnia dobra sterowność.

Goodyear Tire and Rubber Company to trzeci pod względem obrotów i rocznej produkcji producent opon i gumy. Firma powstała pod koniec XIX wieku. Obecnie wytwarza wysokiej jakości opony dla wielu segmentów rynku, a także wyroby gumowe i środki chemiczne w 60 zakładach w 26 krajach na całym świecie. W skład koncernu Goodyear wchodzą takie marki jak Dunlop, Fulda, Sava i Dębica.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.