gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 08.02 8.00 - 20.00
Czwartek 09.02 8.00 - 20.00
Piątek 10.02 8.00 - 20.00
Sobota 11.02 8.00 - 16.00
Niedziela 12.02 nieczynna
Poniedziałek 13.02 8.00 - 20.00
Wtorek 14.02 8.00 - 20.00

Goodyear Duramaxx TT

opony Goodyear Duramaxx TT

Goodyear Duramaxx TT

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear Duramaxx TT

Sprawdź ofertę opon Goodyear Duramaxx TT w naszym sklepie.

Opony Goodyear Duramaxx TT

Przedstawiamy opony letnie dla samochodów dostawczych, w tym lekkich ciężarówek. Model Goodyear Duramaxx TT to pewność prowadzenia, wytrzymałość oraz wysoki poziom ekonomiki jezdnej.

Jest to opona klasy premium, a więc najwyższej, charakterystycznej wyłącznie dla najbardziej renomowanych producentów. Oznacza to pewność w każdej sytuacji. Przede wszystkim model Goodyear Duramaxx TT podnosi bezpieczeństwo w trakcie jazdy, a więc stabilność, cechując się doskonałą przyczepnością na drodze suchej oraz mokrej. Niezawodnie produkt zachowuje się w trakcie wykonywania manewrów skrętu czy hamowania. Droga hamowania jest krótka, elastyczność opon sprawia, że kierowca nie traci wówczas także pełnej kontroli nad pojazdem. Jednocześnie model Goodyear Duramaxx TT wykazuje bardzo wysoki poziom reakcji na ruchy kierownicą, gwarantując precyzyjną realizację wszystkich poleceń kierowcy.

W kwestii ekonomiki jazdy, omawiany model cechuje się niskimi oporami toczenia, co pomaga w redukcji poziomu spalania paliwa. Nie można nie docenić także walorów wytrzymałościowych produktu. Dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisku na całą powierzchnię opon, podnosi się odporność na obciążenia. Zapobiega to szybkiemu ścieraniu się bieżnika lub fragmentarycznym uszkodzeniom opon. Ta cecha z kolei przedłuża żywotność produktu i sprawia, że opony Goodyear Duramaxx TT nadają się idealnie dla wszystkich właścicieli flot samochodowych.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.