Opinia użytkownika: Opony ogólnie sprawują się dobrze. Jednak na mokrym asfalcie zachowują się jak plastikowe kółka od jeździka dla dzieci. Kilka razy miałem sytuację, w której prawie pocalowalem zderzak auta przede mną. W czasie deszczu nawet przy wysokiej temperaturze, podczas zdecydowanego hamowania z predkosci ok. 50 km/h opony wpadają w poślizg i załącza się ABS. Jeżeli zależy wam na bezpieczeństwie to nie oszczedzajcie i bierzcie pod uwagę etykiety z parametrami.