Opinia użytkownika: Porównując do innych opon, szału nie ma, ale widząc cenę jest OK. Z pewnością są lepsze od większości opon zbliżonych ceną, nie widziałem śladów nadmiernego zużycia, poziom hałasu na przyzwoitym poziomie nawet duuużo powyżej prędkości dozwolonej. Dobrze trzymają się drogi, nie przestawiają na łukach. W mojej ocenie trochę twarde, mogłyby lepiej tłumić nierówności (pęknięcia poprzeczne, dziury). Na szczęście nie musiałem sprawdzać ich podczas gwałtownego hamowania, więc trudno mi ocenić je w tej kategorii. Jestem zadowolony z wyboru, godne polecenia. Zobaczymy przy większych przebiegach.