Opinia użytkownika: Jak dla mnie opona w cenie kiepskiej używki. Jak się jeździ rozważnie to spokojnie można kupować dają się wyważyć na suchym asfalcie spokojnie jeździłem ponad 200 km/h natomiast trzeba pamiętać jakie się ma opony jak pada wtedy jeździmy spokojnie i ostrożnie bardziej zrywają przyczepność przy ruszaniu niż hamowaniu. Nie ma się co spodziewać ze będzie się zachowywać jak Michelin ale jak za tę cenę to ok nie są głośne. Na suchym. Bez różnicy czy to polna za 500 czy za 170 na mokrym tylko trzeba uważać