gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00
Sobota 04.07 8.00 - 16.00

Testy opon samochodowych Zeetex HP102 - Strona 57

Ocena łączna opon Zeetex HP102

Ocena łączna:

4,60 (ilość opinii: 647)
1111600
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,15
poziom hałasu 4,25
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 5,10
mokra nawierzchnia 4,15
jazda po śniegu i lodzie 3,15
jazda w błocie pośniegowym 3,05
opory toczenia 4,50
ścieralność 4,75
awaryjność -

Opinie użytkowników opon Zeetex HP102

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Renault Laguna Kombi III 2.0 dCi (127kW)
  • ponowny zakup: Tak
Dawid G.:3,501115000

Opinia użytkownika: Opony wzbudzają we mnie mieszane uczucia. Będąc uczciwym musze napisać, że są zupełnie poprawne i w zasadzie (będąc uzbrojonym w wiedzę ile te opony kosztują) nie ma się do czego przyczepić. Kupiłem na próbę do samochodu, który robi rocznie symboliczne 15 tys km. Auto ma 170KM (diesel pędzony na przednią oś). Z zalet: cena, dobrze tłumią, na suchym trzymają i auto prowadzi się równo i pewnie. Z wad: hałas (na prawdę są głośne), "zimne" myszkują - po nagrzaniu jest ok, śmierdzą niemiłosiernie, na mokrym dla niedoświadczonego kierowcy szybsza jazda prawdopodobnie zakończy się w rowie. Wyważyły się bez najmniejszego problemu. Wulkanizator mówił, że wszystkie Zeetexy się tak dobrze wyważają. Jako ciekawostka: bardzo duża liczba kurierów jeździ na Zeetexach :) Rozmawiałem podczas wymiany z jednym i powiedział że jeździł na oponach marki Membat ale zmienił na Zeetex i jest zadowolony. Podsumowując - za te pieniądze ok ale do agresywnej jazdy w mojej ocenie nadają się średnio.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Saab 9-3 Sedan II 1.9 TiD
  • ponowny zakup: Tak
Tomek J:3,501115000

Opinia użytkownika: Polecam opony osobom które poruszają się głównie w mieście, Opona zadziwiająco dobrze sprawuje się na suchej nawierzchni natomiast jak jest mokro to nie ma rewelacji (testy przy temp 6st ) może jak będzie cieplej to będzie lepiej lepić. Moim skromnym aczkolwiek nic nie znaczącym zdaniem lepiej co sezon/dwa kupić oponę za 160-190zł niż za 130 kupic używkę 10cio letnią na jeden sezon.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: BMW Seria 3 Coupe E46 328Ci (142kW)
  • ponowny zakup: Nie
Mateusz:3,501115000

Opinia użytkownika: Pomyślałem, że kupię nowe opony bo będą pewniejsze niż jakieś używki, a dodatkowo skusiła mnie bardzo niska cena. Pierwsze wrażenie było nawet w porządku przyczepność na suchym była ok i na mokrym do zaakceptowania. Męcząca natomiast była ich hałaśliwość opon, no ale nie ma co za dużo wymagać od tak tanich opon. Pomimo, że felgi mam idealnie proste i do wyważenia kół potrzebowałem po 10-20 g odważników to przy większych prędkościach odczuwalne było bicie na kołach. Gwoździem do trumny okazało się dzisiejsze przygotowanie kół do sezonu letniego czyli wyczyszczenie i przeważenie gdzie okazało się, że jednego z kół nie da się wyważyć bo opona ma zbyt duże bicie promieniowe (góra-dół). Jednym słowem opony zrobiły się jajowate. Generalnie lepiej trochę dopłacić i kupić porządniejsze opony niż te sezonówki.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 4,00
amortyzowanie -
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Tak
Kuba:3,501115000

Opinia użytkownika: Opona na suchym zachowuje się jak na normalną oponę przystało, za to na mokrym jest tragedia. No ale niczego innego się nie spodziewałem za taką kasę. Jak ktoś jeździ normalnie to w 100% moge polecić.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Tak
Piotr:3,501115000

Opinia użytkownika: Ok

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Audi A6 Avant C7 2.0 TFSI (132kW)
  • ponowny zakup: Tak
Pantus:3,501115000

Opinia użytkownika: Dobra opona, w niskiej cenie, super stosunek cena - jakość. Jeśli chodzi o komfort to niestety ale jest głośna. Zachowanie na drodze moim zdaniem nie ustępuje znacząco markowym produktom.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 4,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Ford Mondeo Kombi III 2.0 TDDI 16V (85kW)
  • ponowny zakup: Tak
Kuba:3,501115000

Opinia użytkownika: Opona na dobry z minusem-kompromis pomiędzy ceną a skutecznością. Polecam z w/w uwagami. Na pewno zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż jazda na oponach używanych ze starym DOTem lub na oponach bieżnikowanych.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 6,00
poziom hałasu 4,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność -
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: Audi A6 Allroad C6 2.7 TDI Quattro (120kW)
  • ponowny zakup: Nie
Robert:3,501115000

Opinia użytkownika: Tanie lecz bardzo źle wykonane.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 5,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia -
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Toyota Prius Hatchback III 1.8 (73kW)
  • ponowny zakup: Nie
Waldik:3,501115000

Opinia użytkownika: Na oponach Zeetex przejechałem około 6000km. Na suchej nawierzchni nie mam do tych opon absolutnie żadnych zastrzeżeń. Ciche, auto dobrze sie prowadzi, przy tak niskim profilu dobrze wybiera nierówności. Sytuacja diametralnie zmienia sie po deszczu. Opony te sa poprostu bardzo śliskie. Trzeba naprawdę uważać. Na mokrej nawierzchni cieżko ruszyć z miejsca, przy niedużych prędkościach auto jakoś tam hamuje, przy wyższych już jest nerwowo. Awaryjnego hamowania na mokrym na szczęście nie musiałem sprawdzać i obym nigdy nie musiał. Ja rozumiem, że cena jest ponad dwa razy niższa od markowych opon, ale zachowanie tych opon na mokrym jest poprostu żenujące...

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 5,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: BMW Seria 3 Touring E46 330i (170kW)
  • ponowny zakup: Tak
Szymon:3,501115000

Opinia użytkownika: Na suchym asfalcie zachowują się jak opony klasy premium ale na mokrym jest już zdecydowanie gorzej. Przy trochę dynamiczniejszym ruszaniu ciągle trakcja walczy a przy hamowaniu ABS. Ale to też może być spowodowane moim stylem jazdy :) Po prostu do tych opon trzeba się przyzwyczaić za tą kasę lepszych się nie kupi

561 - 570 z 647 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.