Opinia użytkownika: Opony wzbudzają we mnie mieszane uczucia. Będąc uczciwym musze napisać, że są zupełnie poprawne i w zasadzie (będąc uzbrojonym w wiedzę ile te opony kosztują) nie ma się do czego przyczepić. Kupiłem na próbę do samochodu, który robi rocznie symboliczne 15 tys km. Auto ma 170KM (diesel pędzony na przednią oś). Z zalet: cena, dobrze tłumią, na suchym trzymają i auto prowadzi się równo i pewnie. Z wad: hałas (na prawdę są głośne), "zimne" myszkują - po nagrzaniu jest ok, śmierdzą niemiłosiernie, na mokrym dla niedoświadczonego kierowcy szybsza jazda prawdopodobnie zakończy się w rowie. Wyważyły się bez najmniejszego problemu. Wulkanizator mówił, że wszystkie Zeetexy się tak dobrze wyważają. Jako ciekawostka: bardzo duża liczba kurierów jeździ na Zeetexach :) Rozmawiałem podczas wymiany z jednym i powiedział że jeździł na oponach marki Membat ale zmienił na Zeetex i jest zadowolony. Podsumowując - za te pieniądze ok ale do agresywnej jazdy w mojej ocenie nadają się średnio.