Opinia użytkownika: Naprawdę polecam tym, co jeżdżą spokojnie, przewidywująco i z rozsądkiem. Opony dobrze hamują, nie hałasują, zachowują swoje właściwości. Podoba mi się, że komfort jazdy pomiędzy tymi oponami a poprzednimi Continental(zakupionymi z samochodem) jest porównywalny a nawet taki sam. Współczynnik ceny w porównaniu do jakości zdecydowanie przyjazny kierowcy.