Opinia użytkownika: Kupiłem i żałowałem 2 razy reklamowane krzywe jak pole rolne 3 raz nie miałem juz czasu i olałem i jeździłem na takich trzęsło kierownicą w końcu sprzedałem opony za granice uprzedzając kupującego o ich wadach straciłem połowo ceny przejechałem na nich około 300km Tragedia PS.Albo ja miałem takiego Pecha albo wszyscy