Opinia użytkownika: Opony jak na ta cene dobre na mokrej nawierzchni trochu sie slizgają jak za szybko chce sie ruszyc, ale za to na suchym trzymaja sie swietnie nie hałasują, nie slizgja sie wszystko ok o oponki trzeba dbać konserwować je bo po pewnym czasie mają taki blady wygląd ale trochu preparatu do opon i wygladaja pieknie przy mojej jezdzie ok 50 tys km rocznie jakoś, sie strasznie nie zużyły zrobiłem nimi ok 16 tys km i miejsa jest jeszcze sporo, jeżdżę głównie po autostradach i przy 180 nie ma z nimi problemow. Polecam.