Opinia użytkownika: Na mokrej jak i suchej nawierzchni bardzo przewidywalne. Spokojnie można auto wyprowadzić z kontrolowanego poślizgu. Ciągle je zdzieram a pomimo tego nie widzę ich zużycia. Są ciche, przyjemnie się na nich jeździ. Jeżeli ktoś szuka dobrych opon za niewielkie pieniądze to zdecydowanie polecam tą firmę.