Opinia użytkownika: Zadowalajaca opona budzetowa. Na suchym asfalcie bez roznic do markowej drozszej konkurencji. W deszczu zalecana ostroznosc, szczegolnie podczas gwaltownego hamowania i szybkiej jazdy w lukach. Auta z turbo podczas gwaltownego przyspieszania potrfia zerwac przyczepnosc lecz na suchym ten problem nie wystepuje. Wyjatkowo ciche, bardzo dobra trwalosc. Mozna zakladac ze beda sluzyc dzielnie przez 60 tys km. Z wywazeniem nie bylo problemow. Polecam kierowcom o umiarkowanym stylu jazdy, zas do tzw sportu radze poszukac innych gum.