Opinia użytkownika: Opony sprawują się bardzo dobrze. Na suchym niemal idealnie, na mokrym troszke gorzej ale całkowicie przewidywalnie. Po około 10tkm widoczne zużycie bieżnika, około 2mm. Za tą cene nie znajdzie się chyba nic lepszego. Moje drugie auto też otrzyma ten komplet na wiosne. Polecam