Opinia użytkownika: Myslalem na poczatku ze za ta cene to beda jakies chinskie i nic nie warte opony ale okazalo sie w rzeczywistosci, ze sa dobrze wykonane, ladnie sie trzymaja drogi nawet przy 210km/h:) ogolnie to polecam bo nawet nie sa zbyt halasujace;)