Opinia użytkownika: Jeżdżę na oponach od 6 miesięcy- kupiłem cały komplet 4 opony. Z czystym sumieniem mogę je polecić do jazdy po mieście. Wcześniej jeździłem na continentalach i jak dla mnie różnicy nie zauważyłem. W trasie na początku wydawało mi się że są troszkę głośniejsze, ale może to z powodu że sam szukałem dziury w całym jak to się mówi. Nawet jeśli jak to piszą inni użytkownicy szybciej będą się zużywać to wole raz na 4 lata wymienić i mieć nowe opony niż 8 lat jeździć na sparciałej gumie która nie ma już takich właściwości jak powinna ze względu upływu lat. Jeśli miałbym kupować opony kolejny raz wybrałbym tak samo.