Opinia użytkownika: Witam co prawda mało na nich przejechałem, ale za tą kasę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i mogę śmiało powiedzieć, że ci co piszą że opona jest słaba na mokrej nawierzchni piszą bzdury, dziś spadł śnieg i było bardzo mokro i ani razu mnie nigdzie nie zarzuciło ani podczas przyśpieszania ani hamowania, może co niektórzy za tą kasę chcieliby kupić opony na tor wyścigowy. Ja jeżdżę w 90% spokojnie felgi i opony założyłem raczej aby auto ładnie wyglądało i cieszę się, że zaryzykowałem i nie kupiłem używek. Opony dają się normalnie wyważyć bez problemów. POLECAM