Opinia użytkownika: Zawsze obawialem sie zakupu opon firm ktorych nie znalem, Jak sie okazalo milo sie rozczarowalem :) Opona jak na budzetowa zachowuje sie rewelacyjnie spelnia moje wszystkie oczekiwania. Bo jak mozna okreslic fakt iz komplet opon nowych (18") mozna kupic za cene dwoch uzywek watpliwej jakosci. Opona trzyma sie drogi jak nalezy, halas jest ok :) na pewno mniej hucza niz opony firmy Go.... za podobne pieniadze. Hamowanie , przyczepnosc ok. Naprawde nie moge powiedzec zlego slowa o tej oponie
Czy kupilbym 2 raz taka opone ? Na pewno tak:)