Opinia użytkownika: Opony fajne, ładnie się układają na feldze. Bieżnik dobrze się trzyma, po jednym sezonie i wielu kilometrach mimo szybkiej jazdy opona dalej ma praktycznie maxymalny bieżnik. Wielkim minusem jest hałas jaki powstaje podczas jazdy. Jednak słyszalny jest dopiero po przekroczeniu 140km/h. W normalnej jeździe ok, po autostradach już nie do końca.