Opinia użytkownika: Witam. kupiłem opony przed okresem letnim pół roku temu i do niedawna zrobiłem na nich 20 000 km.
Mogę szczerze polecić, spodziewałem się czegoś gorszego.Dobrze trzymają w zakrętach, BARDZO MAŁO SIĘ ŚCIERAJĄ!! Ich duży minus to to, że są dosyć głośne. Zmieniłem teraz opony na zimowe i zimówki dębicy są cichsze niż letnie zeteexa...
Mi to akurat nie przeszkadza i jeśli ktoś szuka oponek w rozsądnej cenie, to szczerze mogę polecić. Pozdrawiam.