Opinia użytkownika: Jeśli ktoś szuka tanich nowych opon to zdecydowanie polecam, ponieważ przekonałem się, że lepiej kupić nowe tanie niż używane.
Opona ładnie wygląda, jest twarda i jak dotąd jej wadami są: hałas po ok. 1000km użytkowania i to że potrafią ciągać w głębszych koleinach.
Przede wszystkim o wyborze ZEETEXów zdecydowała cena, oraz pozytywne opinie użytkowników i to iż nie osiągam dużych prędkości, chociaż raz udało mi się rozpędzić auto do 200km/h i nic negatywnego nie stwierdziłem. Szczerze polecam