Opinia użytkownika: Super oponki, 18 cali za taka cenę i jakość mogę polecić każdemu, praktycznie nie hałasują nawet przy większej prędkości. Mogę im jedynie zarzucić to że na mokrym jest lekki uślizg przy mocniejszym dodaniu gazu, ale akurat mi to nie przeszkadza :) Moja jazda jest dość zrywna i agresywna, a mimo to nie ma nawet śladu zużycia! Polecam każdemu!!