Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Nie raz miałem bliski kontakt z krawężnikiem lub inną ostrą dziurą a opony nadal całe. I jak na taki profil są bardzo ciche. Raczej nie znalazłbym negatywa na jej temat. Oczywiście gorąco polecam
Opinia użytkownika: Super polecam dobra cena i jakość
Opinia użytkownika: Wysoka jakość w przystępnej cenie!
Opinia użytkownika: Opony sa dobrej jakosci , ciche , lepszy komfort niz n innych markowych oponach. Kupilbym je jeszcze raz
Opinia użytkownika: sceptycznie podchodziłem do tych opon, ale jednak niska cena przy tym rozmiarze skusiła i opinie innych użytkowników też nie zawiodłem się wcześniej jeździłem na używkach i nie polecam lepiej kupić nowe tanie niż tanie używki super opony naprawdę polecam dobrze trzymają sie nawierzchni przy hamowaniu i w zakrętach na mokrej nawierzchni też dają doskonale rade trzeba tylko pilnować ciśnienia przy dużych różnicach temperatur polecam opony
Opinia użytkownika: Co prawda użytkuję te opony piąty miesiąc, ale co zauważyłem podczas pierwszej jazdy na tych oponach to to, że świetnie się trzymają drogi. Stosunek ceny do jakości-wzorowy. Zarówno mokra jak i sucha nawierzchnia nie sprawia problemu dla Zeetex-ów.
Opinia użytkownika: bardzo dobre
Opinia użytkownika: Zdecydowałem się kupić tańsze opony, jeżdżę Audi A5 QUATTRO 3.0TDI więc nie byłem przekonany w 100% ale uważam, iż zakup był udany i polecam te opony.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrej jakości. Po przejechaniu ponad 4000 km nie ma żadnych uwag dotyczących ich użytkowania. Co prawda nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić ich walorów jazdy autostradowej, ale polecam każdemu kto większość kilometrów przejeżdża w cyklu miejskim. Rewelacyjny stosunek ceny do jakości !!!
Opinia użytkownika: Na takich oponach chciałbym zawsze jeżdzić - nic dodać, nic ująć!!!!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone