| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
6,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Audi A8 Sedan D2 2.8 (128kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony kupiłem ze względu na dobre opinie i rewelacyjną cenę. Po 3 miesiącach użytkowania i około 30 tys. km przebiegu nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Czuję się na nich tak samo pewnie w mieście i na autostradzie, są przewidywalne i pewne zarówno przy 100 km/h, jak i przy 180 km/h. Żadnych wibracji, pływania, gumowatości. Opona precyzyjna w kierowaniu. Bardzo dobra przyczepność zarówno na suchym asfalcie, jak i na mokrym. Również głębsze koleiny wypełnione wodą nie powodowały przykrych niespodzianek (oczywiście, w granicach rozsądku). Bardzo miłe zaskoczenie podczas tankowania, auto spala około litr mniej niż na poprzednich "markowych", które kosztowały ponad dwa razy więcej. Po 30 tys. km ubyło około 1 mm bieżnika. Na pewno kupię je ponownie.