| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Ford Galaxy Van I 1.9 TDI
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Z pewną teką nieśmiałością ...ale zdecydowałem się na zakup tych opon,Odstraszała bo mało znana firma(dopiero poczytałem o tym) ale niska cena mnie przekonała, W pełni jestem zadowolony mimo że jest według oznaczeń całoroczna, w upały i w deszczu super się sprawują , Warto kupić ,szkoda przepłacać na znane firmy.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
4,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Ford Focus Hatchback II 2.0
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Jest to pierwsza moja pozytywna opinia w internecie. Z opon jestem bardzo zadowolony. Niech się schowa "chiński" goodyear i michellin, za których komplet musiałbym wydać ponad 1500zł a po przejechaniu 20tys. są "łyse". Opony polecił mi kolega, który po europie robi tysiące kilometrów tygodniowo na różnych autostradach (betonowych, asfaltowych) i w różnych warunkach pogodowych. Ja poleciłem 3 osobom i każda z nich na początku sceptycznie podchodziła do mojego podnicenia w temacie. Teraz jak ich widze sami zachowują sie podpobnie i słysze: stary te oponki są rewelacyjne na goodyear`ach się ślizgałem, były głośne i dałem 1700zł. Ja osobiście oponki nabyłem za 580zł z przesyłką KOMPLET :) Podsumowując - zastanówcie się czy warto kupować markowy, drogi badziew czy tani, dobry i bezpieczny produkt.