Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Opony zdecydowanie poprawiły jakość jazdy autem, wysyłka szybka i solidna. Polecam zakupy na oponeo.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony, już teraz poszukuje opon na lato do samochodu żony i mojego dostawczego. Wiem, że wybiorę markę Zeetex
Opinia użytkownika: Super opony. Krótko i na temat.
Opinia użytkownika: Polecam innym oponki super!
Opinia użytkownika: super
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony za niska cenę.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona posiadam opony zeetex lato i zima bardzo dobra cena i opona jestem bardzo zadowolony polecam
Opinia użytkownika: Polecam zdecydowanie Opony firmy Zeetex, jest to kolejny zestaw opon jaki zakupiłem na Oponeo.pli jestem bardzo zadowolony z tych opon.Pierwsza sprawa to cena adekwatna do oczekiwań, opony według mnie spełniają wszystkie wymagania na ktorych zalerzy kierowcą,są ciche, dobrze trzymają się nawierzchni oraz droga hamowania jest ok. Szczerze POLECAM
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone